zdjecie_glowne_produktu_kurtka_mmts
zdjecie_glowne_produktu_kurtka_mmtskurtka_mts_1kurtka_mts2_

Kurtka_MTS

420,00 PLN
Kolor
Rozmiar

Specyfikacja

Kolltex
14 dni
ZAPYTAJ_OPRODUKT: ZAPYTAJ_OPRODUKTWYSLIJDOSTEPNYCH_SZTUK: DOSTEPNYCH_SZTUK_DUZAKOD_PRODUKTU: 129TABELA_WYMIAROW: TABELA_WYMIAROW_ZOBACZ

Kurtka MTS to uzupełnienie kompletu MTS o odzież wierzchnią. Kurtka przeznaczona dla prawdziwych łowców przygód. Śwetnie sprawdza się w trudnym, leśnym terenie, a także w miejskim środowisku dzięki casualowemu, angielskiemu stylowi. Kurtka nadaje charakteru popularnego Robin Hooda. Szereg użytecznych kieszeni, wygodny kaptur i ściągacz w pasie pozwolą na wygodne użytkowanie kurtki. Kurtka MTS została opracowana przy współpracy z TACKOS. Dzięki im podpowiedziom powstał produkt pełen użytecznych rozwiązań sprawdzających się zarówno w terenie zurbanizowanym jak i leśnym.

Kurtka posiada szereg kieszeni:

Lewa kieszeń piersiowa zamykana na suwak błyskawiczny z dużym workiem kieszeniowym i segregatorami,
Dwie kieszenie pudełkowe umiejscowione z przodu na dole kurtki.
Lewą kieszeń ramienną na suwak błyskawiczny
Dwie kieszenie ukryte z tyłu na dole kurtki do których dostęp jest za pośrednictwem suwaków 22cm po obu stronach kurtki. Kieszenie przedzielone szwem prowizorycznym, po rozpruciu może tworzyć jedną pokaźną kieszeń z dwoma wlotami. Kaptur dopinany na zamek z regulacja dwustopniową ( głębokości i obwodu). 
Lista komentarzy:
Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.
Ocena:

Dodaj swoje uwagi na temat tego produktu:

Użytkownik:

Produkty powiązane

Wyników 1 - 1 z 1